Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. O našem banneru
  • Kategorie blogu

Potřebujete poradit?

17.02.2021

O našem banneru

Banner. Po mnoho měsíců se stal součástí ne-li přímo symbolem nového Václavského náměstí. Chránil skvost české architektury, budovu, kde se střetává historie se současností – Národní muzeum v Praze. Po skončení jeho služby ale vyvstalo nerudovské dilema: „Kam s ním?“. Jen pro pořádek – plachta je z PVC, které nejde tepelně zpracovat s ostatními plasty, protože při jeho zahřání uniká chlór a další nebezpečné zplodiny. A doba rozkladu tohoto materiálu je dle dostupných zdrojů 100 let, takže skládka nepřicházela v úvahu. V ten moment nastupujeme na scénu my. Banner jsme přijali za vlastní, ekologicky ho vyčistili a střihli na těch správných místech. Pod rukama našich pracovníků se plachta mění v obaly na knihy, tašky na notebook, penály, pouzdra na diáře, zkrátka takřka cokoliv. A všechno je kvalitní, pevné a hlavně – jedinečné. Takové, jaké jinde nenajdete. Je na nich totiž kousek té nádherné budovy, co stojí nahoře na Václaváku. A až dojde banner, žádné další nebudou. Alespoň ne z Muzea.

Tak co – je libo sloupek zábradlí? Nebo raději kousek andělského křídla?

 

Upozornění:
Banner, který používáme pro výrobu našich produktů v řadě „Výrobky z banneru“ byl vystaven povětrnostním vlivům a vnějšímu prostředí. Banner jsme vyčistili mechanicky i chemicky, přesto však nemůžeme zaručit 100% sterilitu výrobku. Každý kus našeho banneru kontrolujeme nejen kvůli mechanickému poškození, ale i kvůli kvalitě vyčištění. Výrobky jsou přesto vhodné k přiměřenému užívání vhodným způsobem, který výše uvedené respektuje.
Výrobky z banneru nejsou vhodné k ukládání potravin a nejsou určené pro děti do 3 let.
Koupí výrobku z banneru berete na vědomí, že k výrobě byl použit použitý a ekologicky vyčištěný banner, který může obsahovat stopové znečištění.

 

Jsme tzv. „chráněnou dílnou“, tedy zaměstnavatelem dle § 78 zákona o zaměstnanosti.

Zakoupením našich výrobků můžete plnit tzv. „náhradní plnění“ dle § 81 odst. 2 písm. b) zákona o zaměstnanosti.

Všechny naše výrobky jsou vyrobeny v České republice.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Kde nás najdete

Provozovna:

Žižkova 2040, Benešov, 256 01

Sídlo společnosti:

Mezihoří 16, Soběhrdy, 256 01

Kontakty
(Po-Pá, 8-16 hod.)
(c) Meryup - cycling s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz